piątek, 16 maja 2014

Inne takie...

Dziś trochę spraw organizacyjnych i informacyjnych...
W sklepie dużo promocji, m.in. produkty IB Laursena, które można znaleźć tutaj oraz mocno przecenione produkty PiP Studio, dostępne tutaj.
Z jedną firm będziemy się już żegnać, szkoda bo produkty piękne, ale niestety firma prowadzi "dziwną" politykę...., a poza tym pewnych firm jest też po prostu w Internecie przesyt...
I właśnie w tej kwestii liczę na Waszą pomoc, propozycje jaką firmę miałyby wprowadzić Pogodne wnętrza...
Ewentualne "kandydatury" już mamy, ale chcemy poznać też Wasze zdanie...

Przygotowałam również dla Was propozycje na prezenty z okazji nadchodzącego Dnia Mamy oraz Dnia Dziecka ( a co tam!!!). Podzieliłam je na prezenty typowo użytkowe, takie jak pojemnik na sól, czy też miska z dzióbkiem (niezbędna w każdej kuchni!) od Ib Laursena, czy też piękna, kolorowa porcelana od Pip Studio, a także prezenty bardziej osobiste jak drewniane czerwone serce od Lene Bjerre czy też piękna szkatułka.
Poza tym wszystkie zakupy powyżej 150 zł do 26 maja wysyłamy gratis (oczywiście nie dotyczy to paczek pobraniowych oraz promocje nie łączą się).
I jeszcze pytanko czy ktoś z Was ma synka w wieku 4-5 lat i jest może zainteresowany kupnem ciuchów? 

3 komentarze:

 1. Witam:) Mam taki zamiar, że gdy wyremontujemy kuchnię (jak na razie są tego tylko przymiarki;) to wyposażę ją w kilka dodatków w Pogodnych Wnętrzach:) ..a może w więcej niż kilka;) Jak na razie pozostaje mi tylko oglądać:)
  Serdecznie pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Pogodne wnętrza oczywiście zapraszają na zakupy, ale ze ktoś nas "tylko" ogląda też nas bardzo cieszy!
  Pozdrawiamy!

  OdpowiedzUsuń
 3. W sklepie oczywiście same śliczności. Ciekawa jestem jakie nowe firmy się pojawią:-)
  Pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń